Dietetyk Kliniczny w Bytomiu

Dietetyk Kliniczny w Bytomiu

Szukasz specjalisty?

Dietetyk BYTOM

Chciałbyś poprawić swoje nawyki żywieniowe, wprowadzić do swojej diety więcej warzyw, owoców? Większą uwagę skupić na tym co ląduje na talerzu Twoim i Twojej rodziny ? Zachęcam do zapoznania się z ofertą idealnie skomponowanych, okresowych planów żywieniowych. Sięga po nie coraz więcej osób, które chcą wprowadzić do swojej codziennej diety więcej witamin, mikroelementów i popracować np. nad regularnością posiłków.  Tempo codziennego życia nierzadko pozwala nam planować nasze codziennie menu odpowiednio wcześniej dlatego gotowy jadłospis od A- do Z zawiera wszelkie potrzebne informacje jak należy komponować nowe, zdrowe posiłki.

dobry dietetyk bytom
dieta bytom

Jedyny w swoim rodzaju

skuteczny DIETETYK Bytom

W swoim dietetycznym słownictwie nie przepadam za używaniem słowa ‘’ łatwa dieta’’, ponieważ kojarzyć się może to z używaniem skrótów czy półśrodków. Jednakże już dziś mogę obiecać, że współpracując ze mną mogą otrzymać Państwo jadłospis, który będzie łatwy, szybki, niewymagający a przy tym zapewniał będzie wszelkie niezbędne składniki pokarmowe. Wiem, że wyszukując dla siebie Dietetyk Bytom chcą Państwo znaleźć specjalistę, który rozumiał i wspierał będzie Wasze wszystkie oczekiwania oraz potrzeby.  Jadłospis, który Państwo otrzymają nie może sprawiać Wam żadnych trudności i kłopotów. Wiem, że trwałe zmiany nawyków żywieniowych muszą opierać się na takich zasadach, które będą dla Państwa łatwe oraz w pełni zrozumiałe.

dieta bytom

Czy dobra

dieta MUSI być droga?

Jako Dietetyk Bytom nie popieram zasady, że zdrowe odżywianie musi być drogie. W Polsce zasób zdrowych, pełnowartościowych produktów spożywczych jest tak duży, że skomponowanie niedrogiego, zbilansowanego jadłospisu, który jednocześnie będzie smaczny absolutnie nie jest wyzwaniem. W wywiadzie żywieniowym, który przeprowadzamy zawsze pytam Państwa czy chcą Państwo by jadłospis zawierał super-foodsy np. nasiona, orzechy, strączki czy chcą Państwo by bazował na prostych składnikach. Niezmiernie zawsze słucham wszelkich Państwa życzeń i sugestii bo wiem, że tylko wzajemna współpraca i zrozumienie pozwoli nam osiągnąć niesamowite rezultaty.

 

W swojej pracy często pomagam moim pacjentom również w nauce świadomych zakupów także jeśli mieliby Państwo taką potrzebę – bez trudu wybiorę się do supermarketu nauczyć Państwa jakie produkty na stałe powinny lądować w naszych koszykach.

Jestem dietetykiem z Bytomia lecz zapraszam do siebie pacjentów z Katowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Radzionkowa oraz innych miast ościennych. Przypominam również o możliwości wizyt domowych.