Dobry dietetyk chorzów

Dobry dietetyk chorzów

Dobra dieta!

Dobry DIETETYK w CHORZOWIE

Dobry dietetyk Chorzów.Problem nadwagi, otyłości oraz chorób dietozależnych dotyka coraz więcej osób. Coraz większa wagę przykuwa się do wagi świadomego jedzenia nie tylko jako zaspokajania potrzeb organizmu, ale także jako odżywienia i regeneracji. Dobry dietetyk Chorzów jest w stanie określić całościowe zapotrzebowanie organizmu na energię, składniki pokarmowe, witaminy czy mikro i makroelementy.

dobry dietetyk chorzów
dieta bytom

Dla kogo ?

dobry dietetyk CHORZÓW

Dla każdego kto pragnie zadbać o swoje nawyki żywieniowe, zmodyfikować swoją dietę czy polepszyć stan swojego zdrowia czy samopoczucia. Jeżeli chcemy by nasza dieta bogata była w witaminy, które usprawnią działanie całego organizmu. Jeżeli zmagamy się z konkretną jednostką chorobową, która wymaga specjalistycznej diety, mająca na celu zminimalizowanie objawów chorobowych.

Dobry dietetyk kliniczny Chorzów na podstawie szczegółowego wywiadu określi cele, do których będziemy dążyć. Obliczy zapotrzebowanie energetyczne diety uwzględniające aktualną masę ciała, należną masę ciała, podstawową i całkowitą przemianę materii.

dieta bytom

Dobry specjalista w Chorzowie

Dietetyk kliniczny CHORZÓW

Najlepszy dietetyk w Chorzowie. W dzisiejszych czasach z szeroko rozwiniętą branżą dietetyczną wybór dietetyka, który opracuje dla nas plan żywienia nie jest łatwy. Wybierając dietetyka warto zasięgnąć opinii znajomych czy zapoznać się z opiniami dostępnymi w Internecie. Warto zwrócić uwagę na specjalizację, w której wybrany dietetyk się specjalizuje. Pozwoli to na wybranie specjalisty, który do wybranego przypadku podejdzie z pełnym zaangażowaniem  i doświadczeniem.

Odpowiednia opieka

Umów się NA WIZYTĘ

Kluczem do osiągnięcia wymarzonej wagi, sylwetki czy stanu zdrowia jest odpowiednio zbilansowany, indywidualny jadłospis. Dobry jadłospis pokryje całe zapotrzebowanie na energię, białko, tłuszcze, węglowodany oraz błonnik. Jednocześnie uwzględniał będzie nasze preferencje smakowe, czasowe i spełniał wszystkie nasze oczekiwania. W moim gabinecie największą wagę przywiązuje do dobrego zdrowia i samopoczucia, dlatego też każdy jadłospis oparty jest na najnowszych badaniach naukowych.

 

Jeśli szukasz dietetyka dzięki, któremu odzyskasz zdrowie i dobre samopoczucie. Dietetyka, który skonstruuje taką dietę, która nie sprawi Ci żadnych trudności – zapraszam do kontaktu.

Ze swoimi pacjentami stacjonarnie spotykam się w Bytomiu, lecz istnieje również możliwość wizyt online, wizyt w Chorzowie, Katowicach i innych miastach województwa śląskiego.

dieta bytom