Dietetyk Chorzów

Dobry

Dietetyk CHORZÓW

Chcąc poprawić swoje nawyki żywieniowe w pierwszej kolejności bardzo często stosujemy restrykcyjne diety. To błąd, ponieważ długotrwałe głodówki negatywnie odbijać mogą się na naszym zdrowiu i powodować mogą występowanie groźnych niedoborów. Gdy chcemy by nasz jadłospis dostarczył nam wszelkich niezbędnych składników pokarmowych i zapewnił optymalne odżywienie warto wybrać się do specjalisty jakim jest dietetyk Chorzów.

dietetyk chorzów
dieta bytom

Kim jest dobry

dietetyk w CHORZOWIE

To specjalista posiadający szeroką wiedzę z zakresu fizjologii i funkcjonowania całego organizmu człowieka. Osoba, która jednocześnie jest dietetykiem, psychologiem a nawet najlepszym przyjacielem. Osoba, dla której najważniejsza wartością jest zdrowie i samopoczucie pacjentów. Dobry dietetyk Chorzów wspierał i motywował będzie pacjentów na każdym etapie trwania dietoterapii, także po jej zakończeniu.  Tylko takie kompleksowe podejście pozwala na osiągnięcie zadowalających efektów na lata. Warto więc szukać takiego dietetyka w Chorzowie, który od pierwszych chwil wzbudzi zaufanie i rozbudzi motywacje do trwałych zmian.

dietetyk chorzów

Jak się przygotować

na wizytę u dietetyka w Chorzowie

Podczas wizyty przeprowadzona zostaje kompleksowa analiza składu ciała pozwalająca ocenić m.in. stopień nawodnienia organizmu, podstawową przemianę materii, masę tkanki mięśniowej  czy tłuszczowej. Przed wykonaniem badania postaraj się opróżnić pęcherz moczowy a także nie spożywać obfitego posiłku. Pozwoli to na otrzymanie jak najbardziej wiarygodnych wyników. Pamiętaj też o skrupulatnym wypełnianiu dzienniczka żywieniowego a także zapisaniu wszelkich leków i suplementów diety, które są przyjmowane.  Warto zabrać ze sobą również aktualne wyniki badań, które posłużą jeszcze lepszemu doborowi diety.

 

Jako dietetyk Chorzów przyjmuję swoich pacjentów  stacjonarnie w Bytomiu – Centrum lecz istnieje również możliwość wizyt domowych w Chorzowie, Katowicach, Piekarach Śląskich i innych miastach ościennych. Przypominam również o możliwości odbycia wizyty w formie on- line.