Joanna Nowacka

Dietetyk Kliniczny
  • Doświadczenie
    4 lata
  • Specjalizacja
    Żywienie w chorobach

Skontaktuj się ze mną!

Doświadczenie

Dietetyka kliniczna 90%
Dietetyka pediatryczna 80%
Dietetyka sportowa 75%
Dietetyka zachowawcza 90%

KIM JESTEM?

Nazywam się Joanna Nowacka, jestem absolwentką studiów wyższych Dietetyka, z ukończoną specjalizacją żywienie kliniczne. Dietetyka to nie tylko moja praca, ale i największa pasja, którą staram się rozwijać w każdej płaszczyźnie. Moja wiedza nie opiera się na jednej konkretnej dziedzinie, sukcesywnie bowiem podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w rozmaitych szkoleniach z zakresu skutecznych terapii dietetycznych oraz staram się na bieżąco sprawdzać doniesienia medyczne ze sprawdzonych badań naukowych. Dzięki temu żadne wyzwania nie są mi straszne i staram się pomagać w każdym przypadku. Moim zadaniem jest znaleźć dla Państwa odpowiednio zbilansowany, dostosowany idealnie pod Państwa stan zdrowia plan odżywiania, który nie tylko pozwoli pozbyć się występujących dolegliwości, lecz także pozwoli cieszyć się doskonałym samopoczuciem.

CO MNIE WYRÓŻNIA?

Swoje wykształcenie zdobywałam sukcesywnie przez lata podczas studiów I oraz II stopnia oraz uczestnictwo w przeróżnych szkoleniach z zakresu dietetyki m.in. żywienie w cukrzycy, w insulino-oporności, żywienie i suplementacja osób aktywnych fizycznie czy żywienie dzieci w okresie rozwoju. W swojej karierze duży nacisk kładę na aktywne śledzenie wszelkich nowinek i badań naukowych w zakresie zdrowego odżywiania. W codziennej praktyce zdarza mi się również współpracować z lekarzami, z których porad Państwo korzystają by wspólnie osiągać wszelkie zamierzone cele.

Podczas kilkuletniej praktyki odbyłam kilkanaście rozwijających i wartościowych praktyk zawodowych w zakresie dietetyki. Miałam przyjemność kształcić się m.in. w dwóch domach opieki, dwóch przedszkolach i kilku szpitalach. Pomogło mi to poznać dietetykę na różnych płaszczyznach i w wielu aspektach. Zdobyć cenne doświadczenie w pracy zawodowej z pacjentami niejednokrotnie wymagających szczególnej opieki.

Zamiłowanie do dietetyki rozwijało się we mnie przez wiele, wiele lat. Wybierając studia na kierunku dietetyka, następnie dietetyka i żywienie kliniczne kierowałam się ogromnym zainteresowaniem tym tematem. Dzięki temu moja praca każdego dnia na nowo inspiruje mnie do śledzenia bieżących trendów w dietetyce, którymi mogą Państwo być zainteresowani, zapoznawania się z najnowocześniejszymi nowinkami ze świata dietetyki czy nowościami na rynku produktów bio czy fitness. Holistyczne podejście do różnych aspektów z dietetyki pozwala na nieustanny rozwój i oferowanie coraz lepszego poziomu usług.

Nie ukrywając w swojej dotychczasowej praktyce niejednokrotnie zdarzało mi się usłyszeć wiele ciepłych słów od swoich pacjentów. Moi podopieczni cenią we mnie ogrom zaangażowania, które wkładam na każdym etapie naszej współpracy, wsparcie, na które można liczyć od pierwszej wizyty a także również po zakończeniu dietoterapii czy po prostu zwykłą ludzką życzliwość, która niejednokrotnie pozwala nam na przełamanie ‘’pierwszych lodów’’. Doskonale rozumiem, że dla niektórych pacjentów wizyta u dietetyka czasem wiązać może się z pewnego rodzaju stresem, dlatego ze swojej strony dokładam wszelkich starań by nasze spotkania zawsze przebiegały w przyjemnej atmosferze.