DIETETYK ZABRZE

Najlepszy w regionie!

DIETETYK ZABRZE

Dietetyk Zabrze – Chciałbyś skutecznie i trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe? Stale szukasz rozwiązań, które przybliżą Cię do postanowień noworocznych, które sobie założyłeś?

Ze swojego doświadczenia zawodowego wiem jak różne one potrafią być i w jakich obszarach się znajdować. Wiele z nas po prostu szuka sposobu ‘’ Jak skutecznie schudnąć? ‘’, ‘’ Jak schudnąć bez efektu jo-jo’’ , ‘’ Jak przestać jeść słodycze’’. Zadajemy sobie wówczas pytanie? Jaki dietetyk Zabrze jest najlepszy ?

Jest to bardzo dobre pytanie bo tylko najlepszy dietetyk w Zabrzu jest w stanie jasno podążać z Tobą do osiągnięcia Twoich upragnionych celów.

dietetyk zabrze

Najlepszy sposób!

Jak znaleźć dietetyka w Zabrzu?

Nie ma co ukrywać, że dietetyka jest jedną z najbardziej prężnie rozwijających się nauk ostatnich lat. Zainteresowanie świadomym zdrowiem stale rośnie, w związku z tym liczba dietetyków, do których możemy się udać stale rośnie. W zależności od swoich wymagań dziedzina dietetyki, w której specjalizuje się dany dietetyk Zabrze jest różna. Dietetyk kliniczny? Sportowy ? A może jedno i drugie? Który dietetyk Zabrze będzie dla mnie najlepszy? Przede wszystkim nie warto wybierać dietetyka pochopnie, dobrym rozwiązaniem jest zaznajomienie się ze stroną Internetową danego specjalisty aby bliżej poznać metody pracy jakimi on pracuje. Praca dietetyka może różnić się na wielu płaszczyznach – nawet na długości jadłospisów, które oferuje swoim pacjentom.

 

Najlepszy dietetyk w Zabrzu

Który jest najlepszy dietetyk w Zabrzu? Ten, który będzie odpowiadał właśnie Tobie! To w końcu dla Ciebie ma być dieta, którą będziesz stosował, Tobie spotkania z dietetykiem muszą sprawiać przyjemność i to Tobie ma przynieść do wymarzony cel! Nie bój się jasno mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach, nie bój się, że może zostać do negatywnie odebrane. Wręcz przeciwnie. Ze swojego doświadczenia zawodowego, powiem Ci w sekrecie, że niesamowicie cieszą mnie pacjenci, którzy stawiają mi wysokie wymagania. Zadasz sobie pytanie – Jak to?

Pacjenci, którzy jasno wiedzą – W czym może pomóc mi Dietetyk Zabrze w 99 % przypadków zawsze osiągają wszystkie cele, które sobie tylko zamarzą. Wizja czy to uzyskania szczuplejszej sylwetki, czy to wprowadzenie większej systematyczności posiłków jest tak wtedy bliska, że zawsze kończy się do sukcesem. Najlepszy dietetyk w Zabrzu to właśnie będzie ten, który z radością będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Jaki jest skuteczny jadłospis?

W swojej ofercie posiadam dwa rodzaje jadłospisów – jadłospisy 7 i 14 dniowe. Wielu pacjentów chciało by korzystać z jadłospisów na 28 dni, ale w mojej opinii jadłospisy tygodniowe i dwutygodniowe są najlepsze – a dlaczego? Przede wszystkim daje Ci to możliwość zobaczenia jak pracuje, jak wyglądają zaproponowane przeze mnie posiłki, jak komponuje do menu Twoje ulubione potrawy. Dodatkowo powiem Ci, że nigdy nie powtarzam posiłków. Nawet wybierając jadłospis 7 dniowy będziesz miał niepowtarzalną bazę smacznych, urozmaiconych posiłków, które Ci się nie znudzą. Dodatkowo jadłospis na krótszy okres czasu jest w stanie na bieżąco korzystać z sezonowych produktów, dostępnych tu i teraz – dzięki czemu Twój jadłospis oparty jest na najzdrowszych produktach, pełnych witamin i mikroelementów.

Nie zależnie od tego czy stosujesz dietę odchudzającą, eliminacyjną czy w danej jednostce chorobowej – dobry dietetyk w Zabrzu ułoży dla Ciebie taki plan odżywczy, który będziesz stosował z przyjemnością.

Niedrogi dietetyk w Zabrzu

Często wiele pacjentów obawia się z korzystania usług Dietetyka w Zabrzu bo uważa, że będzie to spory wydatek. Nic bardziej mylnego. Jedynym JEDNORAZOWYM kosztem, który ponosisz jest koszt pierwszej wizyty oraz jadłospisu, który jeśli nie zmieni się diametralnie Twoje zapotrzebowanie – możesz stosować tak długo jak tylko chcesz. Wiele przeprowadzonych badań naukowych na przestrzeni lat udowodniło, że prewencja i profilaktyka jest jednym z najskuteczniejszych narzędzie dbania o swoje zdrowie i samopoczucie. Kwestia prawidłowego odżywiania stoi u podstawy kroków, które trzeba podjąć – by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem, dlatego ciężko w tym wypadku określać coś mianem ‘ ‘za drogi’’. Dodatkowo tak jak wcześniej wspomniałam wizyty u dietetyka absolutnie nie są drogie. Dodatkowo to Ty wybierasz jak często będziemy się spotykać więc nie musisz martwić się zbytnim uszczupleniem swojego budżetu. Co wyróżnia mnie? Dobrego Dietetyka z Zabrza? To, że jeśli otrzymujesz ode mnie gotowy plan żywieniowy absolutnie nie jesteś pozostawiony sam sobie. W każdej chwili, o każdej porze możesz do mnie zadzwonić czy napisać. Gdybyś miał tylko jakieś pytania czy wątpliwości co do Twojej diety – zawsze służę swoją radą i pomocą.

Wielu pacjentów ceni także w mojej pracy fakt, że  w razie chęci zmiany jakiś potraw w jadłospisie – dwie takie poprawki wykonam absolutnie za darmo i jak szybko tylko potrafię. Zawsze to moi pacjenci są dla mnie najważniejsi bo ich uśmiech i satysfakcja są dla mnie najlepszą, nieprzeliczalną nagrodą.

Kiedy iść do Dietetyka?

Czy musimy korzystać z dietetyka tylko jeśli ‘’ nie radzimy’’ sobie ze swoim sposobem odżywiania? Tylko wtedy gdy mamy dużą ilość nadprogramowych kilogramów? Absolutnie. Dietetyk to osoba, która swoją wiedzą, pasją i zaangażowaniem zarazi Cię miłością do zdrowego sposobu odżywiania i sprawi, że dbanie o swoją dietę potraktujesz jak największa frajdę. Teraz wydawać może Ci się to śmieszne, ale uwierz mi , że nawet świadome czytanie etykiet w sklepie może wywoływać na Twojej twarzy uśmiech. Pamiętaj o tym, że dietetyk to nie tylko skomplikowane, odchudzające plany dietetyczne, ale Twój edukator jak ma wyglądać Twoje nowe, zdrowsze życie. Możesz skorzystać z porad dietetyka w naprawdę wielu dziedzinach i momentach swojego życia. Wiele osób korzysta z Dietetyka Zabrze np. podczas planowania rodzicielstwa, podczas chęci zmiany diety na wegańską / wegetariańską, podczas postanowienia ‘’ Od dzisiaj jem więcej owoców i warzyw’’ i wiele, wiele innych sytuacji. Gdy masz wątpliwość czy Dietetyk Zabrze będzie w stanie pomóc Ci tak jak tylko potrzebujesz – nie bój się napisać i zapytać. W końcu dbanie o siebie to powód do największej dumy.

Dietetyk Zabrze stacjonarnie i online!

Współpracuje z wieloma pacjentami z Zabrza stacjonarnie w swoim gabinecie w centrum Bytomia, ale ostatnimi czasy bardzo popularne stały się wizyty w formie on-line z użyciem ogólnodostępnych komunikatorów. Duża ilość pacjentów ceni sobie taką formę współpracy ze względu na fakt, iż mogą skorzystać z fachowej pomocy specjalisty bez wychodzenia z domu. Termin spotkania ustalany jest zawsze w dogodny dla obydwu stron sposób. Wizyta w formie on-line praktycznie nie różni się od wizyty w gabinecie stacjonarnym.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o współpracy z dietetykiem z Zabrza? Zapraszam do kontaktu.

dieta bytom