Dietetyk Ruda Śląska

Dietetyk Ruda Śląska

Chcesz schudnąć?

Dietetyk Ruda Śląska

Dietetyk Ruda Śląska. Chcąc schudnąć czy poprawić swoje nawyki żywieniowe często stosujemy restrykcyjne diety. Nadmiar informacji, które dostępne są na portalach w Internecie przysparza wielu trudności. Samo przejście na dietę kojarzyć może się z wieloma ograniczeniami i eliminacjami ulubionych produktów z diety. Chciałabym jako dietetyk w Rudzie Śląskiej pokazać, że zdrowa dieta to nie kara i cierpienie, lecz nowy sposób na życie, który przynosi wiele korzyści.

dietetyk ruda śląska
dieta bytom

Efektywnie i dobrze!

Skuteczna i ŁATWA DIETA

Na początku drogi zmiany nawyków żywieniowych możemy odczuwać zagubienie i lęk. Jest to proces absolutnie zrozumiały, ponieważ ciężko jest porzucić dotychczasowy sposób odżywiania. Swoich pacjentów uczę, że kluczem do osiągnięcia sukcesu nie jest zupełnie nowy, nieznany sposób odżywiania lecz skuteczna modyfikacja teraźniejszego. Niejednokrotnie wystarczy wprowadzić kilka małych zmian by usprawnić działanie całego organizmu. Co pozwala nam na osiągnięcie wymarzonych efektów jak redukcja masy ciała, regularność posiłków czy wprowadzenie zdrowych śniadań.

dietetyk ruda śląska

Najlepszy specjalista

Dobry DIETETYK W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

Podczas wizyty przeprowadzona zostaje kompleksowa analiza składu ciała pozwalająca ocenić m.in. stopień nawodnienia organizmu, podstawową przemianę materii, masę tkanki mięśniowej  czy tłuszczowej. Przed wykonaniem badania postaraj się opróżnić pęcherz moczowy a także nie spożywać obfitego posiłku. Pozwoli to na otrzymanie jak najbardziej wiarygodnych wyników. Zabierz ze sobą aktualne wyniki badań, które posiadasz. Pamiętaj również o zapisaniu wszystkich leków i suplementów diety, które przyjmujesz, ponieważ istotne to jest w przypadku występowania interakcji leków z pożywieniem. Wypełnij dzienniczek żywieniowy, który opisuje Twoje typowe 3 dni i sposób w jaki się odżywiasz. Dzięki temu możemy oszacować stopień odżywienia.

 

Szukasz dobrego dietetyka w Rudzie Śląskiej?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Pod moją opieką znajduje się wiele pacjentów z Rudy Śląskiej oraz miast ościennych jak Katowice, Bytom, Tarnowskie Góry czy Chorzów.