Dietetyk Online

Szukasz dobrego

Dietetyk online??

Coraz większa wagę przykuwamy do naszego zdrowia oraz samopoczucia. Z dbałością wybieramy produkty spożywcze, które lądują na naszym talerzu, dlatego też rola dietetyka jest tak ważna. Odpowiednio zbilansowana dieta jest ważna dla każdego człowieka od juniora do seniora. To co jemy wpływa na zdrowie dzieci, młodzieży, dorosłych a nawet kobiet ciężarnych i karmiących. Dieta musi być dobrana pod względem całościowego zapotrzebowania a także poziomu aktywności fizycznej czy rytmu dobowego. W dobraniu odpowiedniego jadłospisu może pomóc dietetyk stacjonarny i dietetyk online.

dieta online
dieta bytom

Jak się zapisać na

wizytę u DIETETYK ONLINE

Wizyta dietetyczna online nie odbiega od standardowej wizyty stacjonarnej. Podczas rozmowy w dogodny dla Państwa sposób analizujemy pomiary obwodów ciała, które Państwo sami wykonują, analizujemy dzienniczek żywieniowy oraz wykonujemy standardowy wywiad. Uwzględnia on Państwa wszelkie oczekiwania wobec planowanego jadłospisu począwszy od preferencji smakowych na możliwościach czasowych kończąc. Wizyta u dietetyka online jest dobra formą spotkania dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na wizytę w gabinecie stacjonarnym.

dieta bytom

Dobry specjalista

Twój jadłospis ONLINE

Po ustaleniu wspólnych celów, do których będziemy dojrzeć otrzymują Państwo jadłospis na cały okres trwania diety. Istnieje możliwość otrzymania jadłospisu online w formie elektronicznej, w pliku pdf lecz także standardowego wydruku przesłanego pocztą. Jadłospis online zawiera wszelkie niezbędne informacje dotyczące komponowania posiłków, godzin a także szczegółowe zalecenia dietetyczne, którymi należy się kierować. Dieta zawiera także wiele ciekawostek dietetycznych, które z łatwością można wprowadzić do codziennej diety.

Jak się odbywa

wizyta kontrolna ONLINE

Wizyta kontrolna następuje po około 2, 3 tygodniach stosowania planu odżywczego. Podczas takiego spotkania analizujemy następne pomiary obwodów ciała, Państwa samopoczucie i postępy. W razie potrzeby korygujemy bieżący jadłospis ewentualnie wykonujemy nowy, również zgodnie z Państwa preferencjami. Ustalamy termin kolejnego spotkania i w dalszym ciągu pozostajemy w stałym kontakcie i wzajemnie się motywujemy.

 

W większości przypadków współpracuje online poprzez ogólnodostępne video komunikatory. Zachęcam do korzystania z wizyt online, które pozwalają zadbać należycie o swoje zdrowie i samopoczucie nawet bez wychodzenia z domu. Wszystkie wizyty przebiegają w miłej, przyjemnje atmosferze w dogodnym dla Państwa terminie.

dieta bytom