O mnie

Gwarancja rezultatów

O mnie

TO WŁAŚNIE JA!

dietetyk chorzów

Parę słów o mnie czyli

DIETETYK NOWACKA

Nazywam się Joanna Nowacka, jestem absolwentką studiów wyższych Dietetyka, z ukończoną specjalizacją żywienie kliniczne. Dietetyka to nie tylko moja praca, ale i największa pasja, którą staram się rozwijać w każdej płaszczyźnie. Moja wiedza nie opiera się na jednej konkretnej dziedzinie, sukcesywnie bowiem podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w rozmaitych szkoleniach z zakresu skutecznych terapii dietetycznych oraz staram się na bieżąco sprawdzać doniesienia medyczne ze sprawdzonych badań naukowych. Dzięki temu żadne wyzwania nie są mi straszne i staram się pomagać w każdym przypadku. Moim zadaniem jest znaleźć dla Państwa odpowiednio zbilansowany, dostosowany idealnie pod Państwa stan zdrowia plan odżywiania, który nie tylko pozwoli pozbyć się występujących dolegliwości, lecz także pozwoli cieszyć się doskonałym samopoczuciem.

569

Zadowoleni pacjenci

1759

Rozpisanych diet

3871

Wykonanych analiz

3314

Przepracowanych godzin

1520

Zrealizowanych celów

Nowacka w LICZBACH!

Chcą zapewnić Was, że trafiliście do odpowiedniej osoby, chciałabym pochwalić się cyferkami na mój temat.

Wszystko to co LUBIĘ w swojej pracy!

To co jest ważne zarówno w pracy jak i w moim życiu osobistym!

Zdrowa dieta

Dobrze zbilansowane posiłki do podstawa w codziennym życiu

Codzienne ćwiczenia

Ruch to zdrowie i poprawne funkcjonowanie organizmu.

Zalecenia żywieniowe

Systematyka to klucz nawyków żywieniowych

Komfort życia

Zdrowy tryb życia, nie musi być monotonny

Wyniki

Aby osiągnąć cel, trzeba do niego dążyć

Zadowolony pacjent

Zadowolony pacjent to moje kolejne punkty doświadczenia

Moje DOŚWIADCZENIE

Lubię stawiać sobie wyzwania i stale podnoszę swoją wiedzę i doświadczenie.

Dietetyka kliniczna 90%
Dietetyka pediatryczna 80%
Dietetyka sportowa 75%
Dietetyka zachowawcza 90%

Co mnie WYRÓŻNIA?

Jestem absolwentką studiów wyższych Dietetyka, z ukończoną specjalizacją żywienie kliniczne.Moja wiedza nie opiera się na jednej konkretnej dziedzinie, sukcesywnie bowiem podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w rozmaitych szkoleniach z zakresu skutecznych terapii dietetycznych oraz staram się na bieżąco sprawdzać doniesienia medyczne ze sprawdzonych badań naukowych

Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dietę układam po dokładnym wywiadzie zdrowotno-żywieniowym, przeanalizowaniu dotychczasowego sposobu żywienia oraz trybu życia. Każda dieta przygotowana przeze mnie jest inna, dlatego też moi Pacjenci diety odebrać mogą po kilku dniach, a nie na tej samej wizycie.

Rezygnuję ze schematów i obalam mity żywieniowe. Dążę do poznania i ujawniania prawdy na temat zdrowego żywienia. Moje doświadczenie nauczyło mnie, że jedyną zasadą w dietetyce jest BRAK zasad i schematów.