Dietetyk kliniczny Ruda Śląska

Dietetyk kliniczny Ruda Śląska

Dobry dietetyk!

Najlepszy DIETETYK KLINICZNY Ruda Śląska

Dietetyk kliniczny Ruda Śląska.Szukasz specjalisty z zakresu żywienia, który posiada tak ważną, medyczną wiedzę o funkcjonowaniu całego organizmu? Dobrego dietetyka z miasta Ruda Śląska, który korzystając ze swojego doświadczenia zawodowego potrafi pomóc nawet w najcięższych przypadkach? Zapraszam do swojego gabinetu dietetycznego mieszczącego się w niedalekiej okolicy Rudy Śląskiej – Bytomiu. Zajmuje się wieloma gałęziami dietetyki jak dietetyka geriatryczna, onkologiczna czy pediatryczna. Dobry dietetyk to nie tylko odchudzanie lecz przede wszystkim żywienie kliniczne w wielu jednostkach chorobowych.

Dietetyk Kliniczny Ruda Śląska
wywiad żywieniowy

DIETA W CHOROBIE!

Jakimi chorobami zajmuje się DIETETYK KLINICZNY

Absolutnie żadne wyzwania nie są mi obce. Jeżeli cierpisz na chorobę, w której uważasz, że mogę Ci pomóc – zachęcam do rozmowy i kontaktu. Zajmuje się chorobami takimi jak cukrzyca i insulinooporność, hiperurykemia, dna moczanowa, choroby układu krążenia, choroby tarczycy. Pomagam w trwałej zmianie nawyków żywieniowych, która prowadzi do wyeliminowania wielu przykrych dolegliwości. Uczę jak komponować posiłki by były zdrowe, smaczne oraz pełnowartościowe. Jako psychodietetyk na każdym etapie współpracy oferuję swoje wsparcie i zaangażowanie w każdy przypadek.

dieta bytom

Ile kosztuje dieta?

Czy WIZYTA jest droga?

Dobry dietetyk w Rudzie Śląskiej potrafi skomponować wartościowy jadłospis w sposób dogodny dla pacjenta. Podczas wywiadu żywieniowego zbieram odpowiedzi na szereg pytań związany z żywieniem oraz stylem życia. Biorę pod uwagę czynniki takie jak możliwości finansowe, czasowe, preferencje żywieniowe, dotychczasowe nawyki. Dzięki temu pacjent, który stosuje jadłospis nie czuje się zmęczony ani przytłoczony. Stosowanie diety nie wiąże się z żadną trudnością oraz staje się nowym sposobem na życie. W swoim gabinecie z pacjentami z reguły pracujemy na jadłospisach okresowych 7 oraz 14 dniowych, ale dokładny plan żywienia zależy od oczekiwań pacjenta, które zawsze są w pełni respektowane.

Jestem tutaj dla CIEBIE!

Twój DIETETYK!

Jeśli szukasz dobrego dietetyka w Rudzie Śląskiej, osoby, która zrozumie i wysłucha wszelkich Twoich obaw i oczekiwań

NAPISZ DO MNIE

. Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania związane z dietetyką i żywieniem – z przyjemnością odpowiem. Stacjonarnie pracuje w Bytomiu Centrum  – niedalekiej odległości od Rudy Śląskiej.

dieta bytom