Dietetyk kliniczny Katowice

Dietetyk kliniczny Katowice

JOANNA NOWACKA

DIETETYK KLINICZNY

DIETETYK KLINICZNY KATOWICE

Zadajesz sobie pytanie ‘’ Jak skutecznie schudnąć ‘’ ? ,, Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe?  ‘’ W takim razie cieszę się, że jesteś właśnie tutaj. Dbanie o swoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie stało się jedną z najważniejszych wartości jaką się kierujemy.

dietetyk kliniczny katowice

Dietetyk kliniczny?

DLACZEGO

Rynek usług zdrowotnych stale się rozwija. Mamy dostęp do szerokiej gamy usług dietetyków, trenerów personalnych i trenerów żywienia. Nie łatwo jest wybrać dobrego specjalistę, który pokieruje nami w drodze o szczupłą zdrową sylwetkę. Czym więc warto się kierować? Pamiętajmy, że dobry dietetyk Katowice to ten, który oprócz doświadczenia zawodowego posiada również rzetelną wiedzę z zakresu medycyny i fizjologii człowieka. Dobrze wykształcony dietetyk potrafi ułożyć dla nas idealnie zbilansowany jadłospis – czyli to co jest najważniejsze.

Zapytaj o konsultacje z dietetykiem klinicznym!

  Jak wygląda

  specjalistyczna DIETA?

  Odpowiednia dieta powinna dostarczać nam wszelkich niezbędnych składników pokarmowych, witamin i mikroelementów. Nawet jeśli jest to dieta odchudzająca – musi pokrywać ona nasze zapotrzebowanie energetyczne i mineralne. W tym właśnie jest rola dobrego dietetyka z Katowic. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu żywieniowego, ocenie wyników badań i dotychczasowego sposobu odżywiania dobierze plan odżywczy idealnie skrojony pod nas. Podczas odchudzania również warto dbać o różnorodność swojej diety bo tylko wtedy przynosi ona zadowalające efekty.

   

  DIETETYK KLINICZNY

  KATOWICE – GABINET

  Jaki wybrać

  dobrego DIETETYKA?

  Wybierając się do dietetyka warto uprzednio zorientować się jakimi metodami pracy się posługuje. Czy w jego ofercie jest sposób żywienia/ dieta, które nas interesują. Ja w swojej pracy bardzo lubię gdy Państwo się ze mną kontaktują dopytując o szczegóły współpracy. Odpowiadam na wszelkie pytania bo wiem, że wybór dietetyka, w ręce którego powierzają Państwo swój codzienny sposób żywienia jest niesłychanie ważny.

  Zdrowa dieta

  bez EFEKTU JO-JO

  Właściwie prowadzone odchudzanie nie tylko przynosi nagrodę w postaci utraty kilogramów, ale przeważnie zawsze ulegają poprawie parametry krwi, badania i samopoczucie. Utrata masy ciała przebiega stopniowo i regularnie dzięki temu cieszymy się nową sylwetką bez efektu jo-jo. Ja jako dietetyk Katowice oprócz wprowadzenia nowych jadłospisów edukuje Pacjentów w zakresie zdrowych, świadomych zakupów, stosowania suplementacji czy komponowania własnych, zdrowych posiłków. Podczas stałej współpracy z dietetykiem Katowice mogą Państwo liczyć na tyle motywacji i wsparcia ile potrzebują. Wasze sukcesy zawsze są moimi sukcesami.

   

  GABINET DIETETYKA KLINICZNEGO

  Konsultacja

  w gabinecie lub ONLINE!

  Serdecznie zapraszam. Współpracuje z pacjentami z różnych dzielnic miasta, ale również przyjmuje pacjentów z Rudy Śląskiej, Bytomia, Chorzowa czy Sosnowca. Zapraszam do kontaktu.

   

  DIETETYK KLINICZNY

  KATOWICE – ZAPRASZAM!

  dieta bytom