Dietetyk Kliniczny Bytom

Dietetyk Kliniczny Bytom

Bardzo dobry

Dietetyk kliniczny Bytom

Epidemia nadwagi i otyłości stale wzrasta a wraz z nią lista chorób związanych z żywieniem. Mimo rosnącej listy produktów bio oraz fitness komponowanie zdrowej i prawidłowej diety może być nie lada wyzwaniem. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku jest dietetyk kliniczny Bytom. To w jaki sposób odżywiamy się dziś wpłynie na nasze zdrowie w przyszłości, dlatego już teraz warto skorzystać z fachowej pomocy.

dietetyk kliniczny bytom
dieta bytom

Kim jest

dietetyk kliniczny Bytom?

Dietetyk kliniczny to osoba, która posiada szeroką wiedzę z zakresu medycyny oraz fizjologii człowieka. Zna funkcjonowanie każdej komórki, enzymów oraz wpływ wybranych składników pokarmowych na cały organizm człowieka. Podczas wieloletniej nauki zaczerpnął ogromu wiedzy ku temu jak nawet minimalne zmiany mogą poprawić Państwa jakość i komfort życia. Warto sprawdzić odpowiednio wcześniej jakie studia, kursy czy szkoły podyplomowe ukończył wybrany dietetyk by swoje zdrowie powierzyć w najlepsze ręce. Dietetyka kliniczna to coś znacznie więcej niż poradnictwo żywieniowe – to odłam medycyny całościowo skupiony na właściwym odżywianiu ustroju.

dieta bytom

Jakie badania

dla DIETETYKA</strong

By dietetyk kliniczny mógł jak najbardziej pomóc i dobrać odpowiedni plan odżywczy warto przynieść ze sobą na pierwszą wizytę badania najlepiej nie starsze niż  3 miesiące. Badania ogólne moczu, podstawowa morfologia – to takie minimum, które warto posiadać w zanadrzu. Jeżeli przychodzą Państwo do dietetyka z konkretną jednostką chorobową warto przynieść badania, które są jej dedykowane np. profil lipidowy u pacjentów z chorobami układu krążenia.

Czy wizyta

u DIETETYKA jest droga?

Pamiętajmy, że dietetyk kliniczny to specjalista, który na swoją edukację poświęcił wiele lat nauki oraz czas, dlatego ceny wizyt nie ulegają zmianie. Powierzając swoje zaufanie dietetykowi mogą być Państwo pewni, że w zamian otrzymują Państwo ogrom wiedzy, wsparcia, który ma najważniejszy cel – dbać o Państwa zdrowie i samopoczucie. Myśląc o swoim zdrowiu zawsze warto jest zapobiegać niż leczyć, dlatego już dzisiaj warto poświęcić swój czas na to jak wygląda nasz codzienny sposób odżywiania.

 

Jeśli chcieliby Państwo zasięgnąć porady innej niż oferowane przeze mnie usługi  – zachęcam do kontaktu z przyjemnością odpowiem na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

dieta bytom