Dietetyk Jaworzno

Dietetyk Jaworzno – Ciągle zastanawiasz się jaki jest najlepszy Dietetyk w Jaworznie ? Szukasz kogoś kto zarazi Cię zamiłowaniem do zdrowego stylu życia? Kogoś kto swoim zaangażowaniem pomoże trwale i skutecznie zmienić nawyki żywieniowe? Dziękuje, że jesteś właśnie tutaj.

Kim jestem? Jestem magistrem dietetyki z kilkuletnim stażem zawodowym. Jednak to nie lata definiują mnie jako dobry dietetyk Jaworzno  – a moi pacjenci, którzy swoją pracą pokazują mi jak kocham to co robię. Swoją dietetyczną ‘’ misję’’ zaczęłam w 2014 roku, ale z dnia na dzień moja miłość do tej profesji stale rośnie. Obserwując Was – moich pacjentów dziękuje sobie, że obrałam właśnie tą drogę, którą z pełną radością krocze po dziś dzień.

Jak wygląda wizyta u dietetyka w Jaworznie?

Pierwsza wizyta w gabinecie dietetycznym jest tą najważniejszą. To właśnie na niej poznajemy się, jasno określamy swoje cele i sposób w jaki chcemy je zrealizować. Bardzo dokładnie słucham Państwa potrzeb, ponieważ zawsze podczas współpracy dążę do tego aby były one zrealizowane. Bardzo doceniam, że wybrali Państwo właśnie mnie jako osoba, która pomoże Wam zmienić swoje nawyki i zawsze robię wszystko aby zaowocowało to jak najlepiej. Przed pierwszą stacjonarną / on- line konsultacją wysyłam do wypełnienia dzienniczek żywieniowy, który daje mi dokładny obraz na teraźniejszy sposób odżywiania. Wiele osób może być zdziwionym faktem, że często pytam tak szczegółowo, ale często w takich szczegółach jest powiedziane najwięcej. Na podstawie zebranych informacji już podczas pierwszej wizyty jestem w stanie określić (jeśli takowe występują) błędy żywieniowe i przekazać Państwu mój pomysł na ich eliminację. Przeprowadzam także bardzo dokładny wywiad żywieniowy, który pozwala mi na dobranie odpowiedniej dietoterapii. Zawsze podkreślam, że dieta musi być ‘’ szyta na miarę’’ i zawierać takie pokarmy i składniki, które Państwo chcą i lubią. Nie znajdziecie w moich jadłospisach rzeczy, których nie lubicie i nie jesteście w stanie zjeść. W mojej praktyce nie raz miałam okazję pokazać Państwu, że nawet najbardziej ciężka dieta lecznicza może być urozmaicona i smaczna. Nie zapominajmy także o bardzo ważnym aspekcie jakim jest analiza składu ciała, która daje nam rzeczywisty obraz tego jak zbudowane jest Wasze ciało. Kompleksowa analiza składu ciała na specjalnym, medycznym analizatorze jest kluczowa w skutecznym prowadzeniu dietoterapii. Oprócz podania nam informacji o składzie ciała, pozwala nam ona na określenie indywidualnego zapotrzebowania energetycznego, do którego dobrana zostanie dieta.

Jak znaleźć, który to polecany dietetyk w Jaworznie?

W obecnych czasach gdy dietetyka jest dziedziną, która stale się rozwija znaleźć dobrego dietetyka z Jaworzna, dietetyk, który będzie skuteczny – może wydawać się trudnym zadaniem. Najlepszy dietetyk będzie w stanie zaangażować się w poprawę jakości życia swoich pacjentów i zrobi to w sposób jak najmniej sprawiający kłopoty. Polecany dietetyk z Jaworzna będzie ze zrozumieniem podchodził do trudności jakie napotykają pacjentów i podsuwał będzie najlepsze rozwiązanie. Wizyta u dietetyka w końcu jest najlepszym krokiem ku poprawie swojego stanu zdrowia i samopoczucia.

Dietetyk Jaworzno – Dlaczego zdrowa dieta jest ważna?

Warto pamiętać o tym, że odpowiednio zbilansowany sposób odżywiania warunkuje nam optymalny stan zdrowia i samopoczucia. Dietetyk Jaworzno to dobre miejsce aby dopasować jadłospis do naszych indywidualnych preferencji. Podczas wizyt w gabinecie na bieżąco analizujemy postępy diety i w razie konieczności modyfikujemy jadłospis pod okres czasu w jakim się Państwo znajdują. Już po kilku dniach stosowania diety wiele pacjentów zauważa jak poprawił się ich nastrój i samopoczucie.

Jeśli szukasz dobrego dietetyka w Jaworznie zapraszam Cię do współpracy! Pod swoją opieką mam wielu pacjentów z Jaworzna, którzy z powodzeniem stosują swoje diety. Zarówno diety lecznicze jak i diety odchudzające. Zapraszam do korzystania z wizyt w gabinecie stacjonarnym w Bytomiu a także do korzystania z wizyt w formie on-line. Jeśli mogę rozwiać jakiekolwiek wątpliwości dotyczące współpracy z dietetykiem – również zapraszam do kontaktu. Przyjmuje pacjentów z Chorzowa, Bytomia, Katowic, Mysłowic i wielu miast na Śląsku.