Dieta online – czy warto?

Dieta online – czy warto?

Dieta online? W dobie coraz powszechniejszego dbania o sylwetkę coraz większą wagę przykuwa się do świadomego dbania o sposób odżywiania. Rosnące tempo dnia codziennego niejednokrotnie nie pozwala na odpowiednią ilość czasu na komponowanie zdrowego menu. Coraz częściej sięgamy po coraz bardziej szerokiego rynku produktów fitness zdaje sobie sprawę, że wybór odpowiednich posiłków przysparzać może wiele trudności  – wtedy warto skorzystać z porad dietetyka online.

Dlaczego warto skorzystać z diety on-line?

Gdy chcemy zmienić swoje nawyki żywieniowe zazwyczaj zaczynamy od przeanalizowania tego jak wygląda nasz jadłospis i jakie zmiany należy wykonać by był on jeszcze zdrowszy, lepiej zbilansowany i bardziej obfitszy w witaminy i składniki mineralne. Zastanawiamy się wtedy co skłania nas do wybrania diety on-line? Czy dieta on-line będzie tak samo skuteczna jak tradycyjny plan żywienia? Czy dieta on-line spełni moje oczekiwania? Na te i inne pytania odpowiedź nasuwa się sama-  jeśli korzystamy ze sprawdzonego dietetyka on-line, który pracuje nieszablonowo, indywidualnie i rzetelnie. Z diety on-line warto skorzystać, dlatego, iż pomimo szybkości wykonania usługi, łatwości skorzystania – jakością nie odbiega od diet tradycyjnych przekazanych w gabinecie dietetycznym.

Jaka jest dieta on-line? Co ją wyróżnia?

 • Różnorodność potraw – w naszym jadłospisie znajdziesz zarówno potrawy na słodko, jak i te na wytrawnie. Posiłki są skomponowane w taki sposób abyś się nimi nie znudził. Wybór produktów spożywczych jest tak duży, że żaden z zaproponowanych przeze mnie posiłków nie powinien się znudzić.
 • Intuicyjne, proste przepisy – w naszym jadłospisie znajdziesz krok po kroku opis przygotowania posiłku. Wszystkie czynności opisane są w sposób zrozumiały i przyjemny.
 • Bazę ciekawostek dietetycznych – do przygotowanych potraw przygotowałam dla Was ciekawostki dietetyczne, które powiedzą Ci dlaczego wybrałam dla Was takie a nie inne potrawy i jakie korzyści zdrowotne możesz osiągnąć z ich przygotowania.
 • Bazę zamienników produktów – nie masz ochoty na dany produkt? Nie ma problemu! U dołu strony czeka na Ciebie wskazówka dotycząca tego jakie produkty z danego przepisu możesz zamienić na inne – np. te, które posiadasz już w domu lub są Twoimi ulubionymi.
 • Przydatne wskazówki dotyczące stosowania jadłospisu – proste kroki, które możesz stosować podczas stosowania tejże diety.
 • Cenne rady jak dbać o siebie i swoją dietę – na końcu jadłospisu czeka na Ciebie praktyczny poradnik jak dbać o siebie i swój sposób żywienia – korzystając z tych kilku kroków, które Ci zaproponowałam szybko zauważysz jak poprawia się Twoje samopoczucie.

Dla kogo jest dieta on-line ? Czy dieta on-line będzie dla mnie odpowiednia?

Warto powtórzyć tutaj, że nasze diety on-line ułożone są przez dietetyka klinicznego z wieloletnim doświadczeniem. Nie opierają się na szablonach i gotowcach a dobór potraw w nim zawartych jest skrupulatnie przemyślany. Dieta on-line jest dla :

 • Dla osób, które chciałyby poprawić swoje nawyki żywieniowe np. większa ilość owoców, warzyw, regularność posiłków.
 • Dla osób, które chcą poprawić jakość swojego życia i samopoczucia bez wychodzenia z domu.
 • Dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na wizytę w gabinecie stacjonarnym.
 • Dla osób zdrowych, które nie wymagają specjalistycznej, eliminacyjnej diety.
 • Dla osób, których czas pracy/ miejsce zamieszkania nie pozwala na wizytę w gabinecie stacjonarnym. Dieta online jest tak samo skuteczna i ułożona przez tego samego dietetyka.
 • Dla osób, które chcą urozmaicić swój codzienny jadłospis.

Co zyskam kupując dietę on-line?

Gotowy jadłospis dostępny on-line posiada wiele zalet i cech, za których warto z niego skorzystać. Wielu pacjentów doceniło go za prostotę stosowania, różnorodność posiłków i wybór dań, które okazały się strzałem w dziesiątkę w ich zmysł smakowy. Kupując dietę on-line zyskujesz?

 • Jadłospis przygotowany przez dietetyka klinicznego, który posiada ogromne doświadczenie w pracy z pacjentami. Posiada doskonałe rozeznanie w tym co smakuje pacjentom, co chętnie widzą oni na swoich talerzach, jakie kombinację smaków są prawdziwym niebem w gębie. Dodatkowo specjalizacja w żywieniu klinicznym zapewnia, że przygotowany jadłospis jest zdrowy, pełnowartościowy i odpowiednio zbilansowany.
 • Dietę bogatą w witaminy i mikroelementy. Nasz plan żywieniowy – dieta- online bazuje na sezonowych produktach np. owocach, warzywach, które w danym okresie dostarczają najwięcej witamin i składników mineralnych.
 • Jadłospis zbilansowany pod względem niezbędnych składników pokarmowych. Dieta każdego człowieka obfitować musi w konkretną liczbę kilokalorii, białek, tłuszczy i węglowodanów. Wybierając naszą dietę on-line możesz być pewny, że dostarczasz swojemu ciału wszystkiego tego czego potrzebuje.
 • Jadłospis pełen ciekawych, różnorodnych potraw. Nasza dieta nie jest monotonna. Znajdziesz w niej zarówno przekąski, desery, śniadania, obiady i kolacje w różnych wariantach. Posiłki zawarte w jadłospisie ucieszą zarówno pacjentów lubiących słodkie smaki – jak i tych, którzy wolą je zdecydowanie w wersji bardziej wytrawnej.
 • Kompleksową listę zakupów do całej diety. Martwisz się, że nie będziesz wiedział jak dobrać jadłospis do zapasów żywności, które masz w domu? Stresujesz się, że nie będziesz wiedział gdzie i jakie zakupy robić? Kupując tą dietę on-line nie musisz się o to martwić. Na końcu każdego jadłospisu on-line, który posiadamy na stronie znajdziesz kompleksową listę zakupów, która zapewnia wszystkie produkty, które są niezbędne podczas stosowania tej diety.

Czy dieta on- line jest dla mnie?

Jeśli martwisz się czy dieta jest dla Ciebie? Jak wygląda dieta-online? Czy dieta-online jest skomplikowana i trudna? Zapraszam do kontaktu. Wszystkie jadłospisy, które znajdują się na stronie są układane przeze mnie i jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, które jego dotyczą. Jeśli trapi Cię jakakolwiek wątpliwość czy ten jadłospis jest dla Ciebie? Czy może jednak chcesz skorzystać z opcji indywidualnej – po prostu napisz. Zapraszam do kontaktu przez wszystkie opcje dostępne na mojej stronie – zarówno przez adres e-mail jak i przez formularz dostępny na mojej stronie.